Wydechy | Nitro | Ecumaster | Kontakt
 

 

Seryjny układ wydechowy zawsze musi być kompromisem pomiedzy odpowiednim wyciszeniem i jak najmniejszym spadkiem mocy. Wszelkie przeszkody w postaci katalizatora lub tlumików napotykane przez spaliny stawiają niepożądany opór bądz powoduja turbulencje. W sportach motorowych zależy nam przede wszystkim na osiągach silnika i spełnieniu regulaminowego poziomu hałasu.

Nasza firma wykonuje na indywidualne zamówienie układy wydechowe oraz układy dolotowe stali nierdzewnej, kwasoodpornej - "uliczne" jak i typowo "sportowe i rajdowe" -zarówno 100% przelotowe jak i komorowe, przy zachowaniu cichego brzmienia w przypadku wydechów z przeznaczeniem do jazdy na codzień.

Usuwamy fizycznie i elektronicznie filtry cząstek stałych fap, dpf i katalizatory.

Do aut jeżdżących po drogach publicznych proponujemy układ wydechowy ze stali nierdzewnej z katalizatorem lub bez. Konstrukcja układu dobierana jest w zależności od upodobań klienta oraz silnika jaki mamy w samochodzie. Możemy wykonać układ zarówno głośny basowy, lub cichy zbliżony brzmieniem do seryjnego jednak polepszający opróżnianie cylindrów.

Dobór poszczególnych elementów odbywa się indywidualnie w zależności od zapotrzebowania i preferencji klienta. 
Możemy zastosować katalizator o zwiększonym przepływie, jeden lub dwa tłumiki środkowe oraz jeden lub dwa tłumiki końcowe, zarówno przelotowe, przelotowo-komorowe jak i bardzo ciche tłumiki komorowe.

Wydech będzie trwały oraz polepszy w niewielkim stopniu osiągi samochodu, co najważniejsze jednak nie rdzewieje dlatego możemy dać bez problemu 5 lat gwarancji.

Dodatkowo możemy w układzie zastosowac przepustnice - przed końcowym tłumikiem która po nacisnięciu przełącznika lub pilota omijać będzie końcowy tłumik co spowoduje zwiększenie głośności na życzenie. Realizacje tego typu rozwiązań znależć można w galerii.

 

 

Aby w pełni zobrazować budowę ukladu - zamieszczamy uproszczone schematy najpopularniejszych konfiguracji:

 

 

 
 

Wydechy do sportu

Do sportów motorowych proponujemy wydechy ze stali nierdzewnej z katalizatorem spełniajace wymogi ekologii oraz hałasu - dostosujemy wydech do zadanej głosności przy danych obrotach aby auto przeszło bez kłopotu badanie techniczne. Proponujemy katalizatory sportowe o zwiększonym przepływie z wkładem metalowym.

Wydechy do aut ulicznych

Do aut jeżdzacych po drogach publicznych proponujemy układy wydechowe ze stali nierdzewnej z katalizatorem lub bez. Konstrukcja układu dobierana jest w zależności od upodobań klienta oraz silnika jaki mamy w samochodzie. Możemy wykonac układ zarówno głosny basowy, lub cichy zbliżony brzmieniem do seryjnego jednak polepszajacy opróżnianie cylindrów.

 

Wydechy off-road i auta zabytkowe

Do aut terenowych i zabytkowych gdzie niedostepne są zamienniki proponujemy wydechy ze stali nierdzewnej o minimalnym hałasie

Dobór poszczególnych elementów odbywa sie indywidualnie w zależności od zapotrzebowania i preferencji klienta. 
Możemy zastosowac katalizator o zwiększonym przepływie, jeden lub dwa tłumiki środkowe oraz jeden lub dwa tłumiki końcowe, zarówno przelotowe, przelotowo-komorowe jak i bardzo ciche tłumiki komorowe.

 
Facebook © 2015 Inochi Motorsport. All rights reserved